Producenci
Diament Tiffany

Piosenkarka i aktorka Lady Gaga podczas uroczystej gali Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej miała na sobie platynowy naszyjnik z legendarnym żółtym diamentem Tiffany o masie 128,54 karata.  

Zdobywczyni Oskara miała na sobie 141-letni żółty diament Tiffany o kształcie poduszki pochodzący z kopalni Kimberley w Południowej Afryce. Poprzednio można go było zobaczyć, gdy prezentowała go Audrey Hepburn podczas zdjęć do filmu "Śniadanie u Tiffany'ego". Diament pojawił się po raz pierwszy podczas gali na czerwonym dywanie. 

"Lady Gaga jest kreatorką oraz osobą znaną z tego, że przełamuje wszelkie schematy i dlatego jestem podekscytowany, że będzie prezentować legendarny diament Tiffany po raz pierwszy na czerwonym dywanie od jego odkrycia" powiedział Dyrektor artystyczny Tiffany - Reed Krakoff.

Odtwórczyni głównej roli "Narodziny gwiazdy" miała na sobie również kolczyki z diamentami białymi oraz o intensywnej żółtej barwie.

Podczas wspomnianej gali inne znane osoby również miały na sobie platynową biżuterię. Amy Adams miała platynową broszkę Cartiera z diamentami, tymczasem Laura Harrier prezentowała platynowy naszyjnik z diamentami i szmaragdami firmy Bulgari. Jennifer Hudson, Sarah Paulson, Helen Mirren oraz Laura Dern wybrały platynową biżuterię z diamentami firmy Harry Winston.  

 

Link do oryginalnego artykułu:

https://classic.rapnet.com/News/NewsItem.aspx?_ga=2.263736076.1425843649.1552508818-1179437470.1552508818&ArticleID=63402&ArticleTitle=Lady+Gaga+Wears+Yellow+Tiffany+Diamond++to+Oscars

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl